500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

XML Bayilik

XML BAYİLİk

İŞ ORTAKLIĞI GENEL BİLGİLENDİRME

XML Bayilik Tedarik sistemimize başvuru yapabilmek için öncelikle bir vergi mükellefiyetinizin olması gerekmektedir.

Başvurunuzu bayi@sehirkitapcisi.com adresine mail yolu ile yapabilirsiniz. Başvurunuzun bize ulaşmasının ardından gerekli kontrol yapıldıktan sonra, kayıtlar ve evraklar (Sözleşme, Ödeme dekontu, Vergi Levhası, imza beyannamesi) tamamlanarak is ortaklığınız aktif edilme ve XML linkiniz iletilmektedir. Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen Drop shipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir. Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir. Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar. Böylece depo ‘da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi tedarikçinin deposu üzerinden sağlanır. Firmanız sipariş, istek ve şikayet süreci ile ilgilenmek üzere tarafınıza bir temsilci atanır.

Başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilen is ortağı giriş bilgileriniz ile “www.sehirkitapcisi.com” adresimizden giriş yaparak siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Hafta içi saat 14:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 14:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Karyolamalar maksimum 3 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemelerinizi siparişiniz sırasında Kredi Kartı ile peşin olarak yapmanız gerekmektedir. Siparişinizi oluşturmanızın ardından teslimat bilgileri olarak, ister müşteri teslimat bilgilerini isterseniz de kendi bilgilerinizi tarafımıza ulaştırarak siparişiniz tamamlanmış oluyor. Müşterilerinizin siparişlerini direk müşterilerinize gönderebiliyoruz. Bunun için müşterinizin adına kestiğiniz faturanızı bize mail yolu ile ulaştırmanız yeterlidir. Dilerseniz ambalaj için malzemelerinizi (koli, bant, insert vb.) tarafımıza göndermeniz halinde paketleme sırasında bu malzemelerin kullanılması da mümkündür. Firmanız sipariş, istek ve şikayet süreci ile ilgilenmek üzere tarafınıza bir temsilci atanır.

KAR MARJI

Ürün kar oranları, XML çıktısında size  KDV dahil olarak son kullanıcı satış fiyatları ile gönderilmektedir. Çeşitli dönemlerde kampanyalı ürün talebinde bulunabilir ve kendi kampanya kurgunuzu ayarlayabilirsiniz.

FATURALANDIRMA

Oluşturduğunuz siparişlerin faturaları her cuma günü toplu bir şekilde kesilmektedir.

KULLANIM BEDELİ

Geçici Süre Ücretsizdir.

XML TEDARİĞİ ve KULLANIMI

Ürün resimlerini tüm sosyal medya hesapları üzerinde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz tüm platformlarda satış yapabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

-XML linki üzerinde ne kadar ürün bulunmaktadır?
-Bayilerimiz 3500 Üzerinde ürün sunulmaktadır.

-Siparişlerimiz aynı gün kargoya teslim edilir mi?
– Ürünlerin geneli aynı gün kargo maksimim 2 gün içinde kargoya verilir. Gecikmeli siparişlerde size bilgi verilir.

-Siparişleri direk müşterimize mi yoksa bize mı gönderiyorsunuz?
-Size veya sipariş sırasında girdiğiniz müşteri bilgisine gönderim yapılabilir

-Gönderilerin kargo ücreti kime ait?
-Tüm Gönderiler 13 TL kargo ücreti alınmaktadır.

-Müşterimin iade ettiği ürünleri iade alıyor musunuz?
-Bayilerimiz için hatalı ve sorunlu ürünler haricinde iade alınmamaktadır.

-Firmama ait koli ve promosyonları kullanıyor musunuz?
-Şirketinize ait koli, bant ve diğer materyalleriniz siparişlerinizde kullanılabilir.
-XML hizmetiniz ücretli mi? Neden ücret alıyorsunuz, ücretsiz veren bir çok firma var, size niye ücret ödeyim sebebi nedir?
-Geçici Olarak Ücretsizdir.

-XML linkiniz hangi aralıklar ile güncellenmektedir?
-Linkimiz 1 saatlik periyotlar ile günde 24 kere güncellenmektedir.

-Kabul edilmeme sebebi nedir
– Yeni açılmış belli bir ciroya ulaşmamış veya uygun görülmeyen sitelere onay vermiyoruz.

[wpforms id=”31607″ title=”false” description=”false”]

Join the conversation

SEPET 0